پایه های نگهدارنده دوربین کنترل ترافیک - شرکت نور آفرینان راسخ پایه های نگهدارنده دوربین کنترل ترافیک - شرکت نور آفرینان راسخ

پایه های نگهدارنده دوربین کنترل ترافیک

خانه » محصولات » تجهیزات جاده ای » پایه نگهدارنده دوربین کنترل ترافیک » پایه های نگهدارنده دوربین کنترل ترافیک

پایه های نگهدارنده دوربین کنترل ترافیک

با توجه به افزایش روز افزون خودروها و جاده ها پلیس راهنمایی و رانندگی نیاز به کنترل دقیقتر و بیشتر جاده ها داشته که مسلماٌ این امر بصورت معمولی و توسط نیروی انسانی به تنهایی امکان پذیر نمی باشد لذا با تکنولوژی دوربینهای کنترلی اعم از کنترل ترافیکی و کنترل سرعت جهت یاری رسانی به این ارگان زحمتکش آمده است .

حال برای اینکه بهترین بهره وری و استفاده از این تکنولوژی حاصل شود می بایست در امر استقرار این دوربینها دقت لازم بعمل آید.

ارتفاع مناسب – نداشتن لرزش در اثر وزش باد و حرکت خودروهای سنگین از کنار دوربینها – از مهمترین مسئله در نصب دوربینها می باشد .

شرکت نور آفرینان راسخ باتوجه به سابقه چندین ساله در امر تولید سازه های فلزی از جمله انواع پایه های تلسکوپی چند وجهی و همچنین پایه های لوله ای آمادگی خود را جهت هرگونه همکاری در طراحی و ساخت اعلام می دارد.

شرکت نور آفرینان راسخ

با کادری مجرب  و توانمند از سال ۱۳۸۵ در زمینه ساخت قطعات و تجهیزات در زمینه های مختلف صنعت از قبیل صنایع قند و شکر ، نئوپان سازی ، کاغذ سازی ، صنایع فولاد ، روشنایی ،سازه های فلزی ، پتروشیمی ، صنایع نساجی ، گلخانه ای و تزئینی کار کرده و تجارب بسیاری بدست آورده است .

لذا از سال ۱۳۸۹ بصورت تخصصی بر روی مبحث مبلمان شهری و تجهیزات جاده ای و کارخانه ای فعالیت داشته و برای رشد و پیشرفت و ارتقاء کیفی از همکاری متخصصان برون سازمانی نیز بهره برده است.

و اینک آماده هر گونه همکاری در زمینه طراحی، ساخت و اجرا در خصوص محصولات اعلام شده با ایده مشتریان عزیز میباشیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *