نوار نقاله Conveyor - شرکت نور آفرینان راسخ نوار نقاله Conveyor - شرکت نور آفرینان راسخ

نوار نقاله Conveyor

دوستان و همراهان عزیز وبسایت تخصصی و حرفه ای شرکت نور افرینان راسخ امروز با شما هستیم با مطلبی تحت عنوان نوار نقاله. نوار نقاله یکی از تولیدات این شرکت میباشد که به خوبی در ادامه مطلب می تونید اطلاعاتی در این مورد کسب کرده و در صورت نیاز پروژه های خود را به این شرکت نام اشنا بسپارید.

نوار نقاله یا کانوایر یکی از مهمترین تجهیزات در انتقال مواد جامد می باشد که با بوجود آوردن یک جریان انتقال پیوسته می تواند باعث افزایش راندمان در خط تولید و کاهش حوادث انسانی گردد.

نوار نقاله ها معمولا در ورودی با فیدرها تغذیه میگردند و در طی مسیر امکان انجام عملیاتهایی همچون اندازه گیری وزن _ جداسازی بر اساس سایز و یا وزن _ خشک کردن یا مرطوب سازی _ خرد کردن و…   وجود دارد.

کانوایرها یکی از انواع انتقال دهنده هستند که بوسیله تسمه یا بلت وبا نیروی موتور و گیربکس توسط غلطک و درام و رولر های هدایت کننده عمل می کنند.

پارامترهای طراحی کانوایرها شامل عرض نوار نقاله – قدرت موتور گیربکس – جنس بلت و زاویه قرارگیری آن می باشد.

شرکت نور آفرینان راسخ در زمینه طراحی _ ساخت و اجرای انواع انتقال دهنده ها از جمله نوار نقاله با استفاده از نرم افزارها و تجارب نیروی های کار آزموده در صنایع مختلف آمادگی خود را جهت هرگونه همکاری اعلام میدارد .

کانوایر
نوار نقاله Conveyor

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *