میز و صندلی پارکی - شرکت نور آفرینان راسخ میز و صندلی پارکی - شرکت نور آفرینان راسخ

میز و صندلی پارکی

خانه » محصولات » مبلمان شهری » رفاهی » میز و صندلی پارکی
زمان : ۲۴ مرد ۱۳۹۷ دسته بندی : رفاهی, مبلمان شهری, محصولات, میز و صندلی پارکی, وبلاگ

میز و صندلی پارکی

میز و صندلی پارک ها از اصلی ترین تجهیزات رفاهی مورد استفاده در این فضاهاهستند .راحتی درعین مقاومت در برابر تنش های مکانیکی و شرایط محیطی از مهمترین ویژگی های این تجهیزات می باشند .

این تجهیزات برای تاثیر پذیری حداقلی از شرایط دمایی و القا حس بهتر به استفاده کننده ¸ معمولا از چوب ساخته می شوند اگرچه درساخت آنها از فلزات و بتون نیز می توان بهره برد .

کاربری متفاوت و نیازهای مختلف در عین نیاز به زیبایی هرچه بیشتر این تجهیزات باعث شده تا بازه بزرگی از طراحی های مختلف در زمینه ساخت این تجهیزات مورد استفاده قرار گیرند .صندلی هایی با دسته و پشتی ¸ صندلی هایی بدون آنها برای استفاده حداکثری از دو طرف آن و میز های ساده و میز های با طرح صفحه شطرنج حکاکی شده برروی آهن تنها نمونه های کمی از این تجهیزات هستند.

میزهای پیکنیک یکی از انواع ویژه میز و صندلی پارکی هستند.این میزها عموما جهت انجام فعالیت های جمعی مانند صرف غذا ¸ استراحت ¸ گپ زدن و … مورد استفاده قرار می گیرند.میزهای پیکنیک در اکثر پارک ها ¸ مراکز تفریحی یافت می شوند . در این نوع از میزها معمولا صندلی و میز به یکدیگرمتصل می باشند. در ساخت این تجهیزات از چوب ¸ فلزات ¸ بتون و .. استفاده می شود.ابعاد استاندارد این میزها به صورت شش و هشت نفره موجود است ¸ اگرچه ابعادبزرگتر و کوچکتر بسته به نیاز مشتری قابل ساخت است .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *