سطل زباله - شرکت نور آفرینان راسخ سطل زباله - شرکت نور آفرینان راسخ

سطل زباله

زمان : ۰۷ آذر ۱۳۹۴ دسته بندی : رفاهی, سطل زباله, مبلمان شهری, محصولات, مطالب سایت, وبلاگ

سطل زباله

سطل های زباله یکی از مهمترین عامل های مبلمان شهری در کلان شهرها هستند.

شهرداری های کلان شهرها در سراسر جهان برای حفظ پاکیزگی سطح شهر که با بهداشت عمومی در ارتباط مستقیم است از سطل های زباله استفاده میکنند.

با توجه به پیشرفت جامعه بشری و همچنین تکنولوژی و جایگاه مکانیزگی در زندگی انسان ها در عصر حاضر، استفاده از سیستم های مکانیزه جمع آوری زباله و دفع آنها در سالیان گذشته دور از دسترس نبود.این رویای نچندان عجیب امروزه در شهرهای کوچک کشور هم اجرایی شده است.

سطل زباله های مکانیزه در جای جای شهرهایمان به چشمان می آیند و چه بهتر ما نیز به عنوان شهروندان متمدن در حفظ و نگهداری و استفاده مفید از این ابزار و وسایل که به حتم برای آسایش و آرامش ما طراحی و تولید میشوند کوشا باشیم.

مکانیزه شدن سطل های زباله از طرفی به سرعت بخشیدن به جمع آوری زباله ها و همچنین برای جلوگیری از بیماری هایی که به صورت همه گیر و اپیدمی در شهر میپیچند موثر خواهد بود.

شرکت نور آفرینان راسخ

با کادری مجرب  و توانمند از سال ۱۳۸۵ در زمینه ساخت قطعات و تجهیزات در زمینه های مختلف صنعت از قبیل صنایع قند و شکر ، نئوپان سازی ، کاغذ سازی ، صنایع فولاد ، روشنایی ،سازه های فلزی ، پتروشیمی ، صنایع نساجی ، گلخانه ای و تزئینی کار کرده و تجارب بسیاری بدست آورده است .

لذا از سال ۱۳۸۹ بصورت تخصصی بر روی مبحث مبلمان شهری و تجهیزات جاده ای و کارخانه ای فعالیت داشته و برای رشد و پیشرفت و ارتقاء کیفی از همکاری متخصصان برون سازمانی نیز بهره برده است.

و اینک آماده هر گونه همکاری در زمینه طراحی، ساخت و اجرا در خصوص محصولات اعلام شده با ایده مشتریان عزیز میباشیم.

سطل زباله ۷۷۰ لیتری

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *