تابلو های راهنمایی و رانندگی - شرکت نور آفرینان راسخ تابلو های راهنمایی و رانندگی - شرکت نور آفرینان راسخ

تابلو های راهنمایی و رانندگی

خانه » محصولات » تجهیزات جاده ای » تابلوهای راهنمایی و رانندگی » تابلو های راهنمایی و رانندگی

تابلو های راهنمایی و رانندگی

دوستان عزیز و گرامی امروز در خدمت شما هستم با مطلبی تحت عنوان تابلو های راهنمایی و رانندگی و یا همون علائم جاده ای . مطلبی که به خوبی می تونید با این علائم اشنا بشید و برای سفارشات این نوع تابلو ها با شرکت نام اشنای نور افرینان راسخ ارتباط بر قرار کنید .

تابلو های راهنمایی و رانندگی یا علائم جاده ای در کنار یا بالای جاده ها برای اطلاع رسانی از شرایط جاده یا اعلام دستور العمل های رانندگی مورد استفاده قرار می گیرند .این تابلو ها در ابتدا از چوب و سنگ ساخته می شدند اما امروزه عموما از فلزات در ساخت آن ها استفاده می شود . با شلوغ تر شدن جاده ها ¸ از سال ۱۹۳۰ به بعد علائم تصویری جای نوشته ها را روی این تابلو ها گرفتند .مهمترین مزیت این کار ساده سازی و افزایش سرعت دریافت اطلاعات ترافیکی توسط رانندگان بود.

سازمان های تابلو ها و پایه های نگهدارنده آن ها باید از مواد مقاوم در شرایط محیطی و تنش های مکانیکی وارده ساخته شوند .با توجه به محل نصب این تجهیزات که عموما بیرون شهر ها هستند ¸ امکان تمیز کاری و نگهداری آن ها به طور مداوم وجود ندارد و به همین علت این سازه ها باید به گونه ای ساخته شوند که بیشترین دوام ممکن را داشته باشند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *